Találatok száma: 13

1. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  2. Atlétika fedettpályás ob: a végén csattant a gödöllői ostor!
    2022-02-27 19:20:14
    Pápai Márton és a női 4x400 méteres váltó aranyéremig jutott a nyíregyházi viadalon, az új sportlétesítményben
  3. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  4. Hatodik lett a Pápai Mártont is soraiban tudó vegyesváltó a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2021-12-12 13:54:11
    A MATE-Gödöllői EAC atlétája a staféta második tagjaként teljesítette az 1500 méteres távot a dublini terepen
  5. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  6. Egyet futhattak a fedettpályás Európa-bajnokságon a gödöllői atléták
    2021-03-05 12:17:08
    Nádházy Evelin 400 méteren, Pápai Márton pedig 1500 méteres állt rajthoz a lengyelországi kontinensviadalon
  7. Fedettpályás ob: három ezüstérmet nyertek a gödöllői atléták
    2021-02-22 08:22:59
    Az Eb-induló Nádházy Evelin és Pápai Márton mellett, az egyéni csúcsig jutott Mihály Ádám állhatott fel a dobogó második fokára
  8. Egy arany- és hat ezüstérem a gödöllői atléták Szuper Liga-termése
    2020-09-14 10:07:50
    Tóth Zsombor egyéni csúccsal nyerte a hárompróbát, Nádházy Evelin és Pápai Márton duplán állhattak fel a dobogó második fokára
  9. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett
  10. Három Szuper Liga-győztes atlétával büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2019-09-02 10:19:43
    Nádházy Evelin duplázni tudott, Simonváros Csanád idei legjobbját ugrotta, míg Pápai Márton egyéni csúccsal nyert
  11. A Gödöllőre visszatért Pápai Márton dobogós a mezei ligán
    2018-11-26 11:02:34
    November utolsó szombatján Salgótarjánban rendezték meg az idei esztendő utolsó szabadtéri atlétikai versenyét
  12. Éremhalmozó gödöllői diákolimpikon atléták
    2014-05-26 12:10:11
    A premontreis Pápai Márton két számban is második lett az V-VI. korcsoportosok országos döntőjében
  13. Bearanyozták a hétvégét a Gödöllői EAC ifi és junior atlétái
    2014-03-03 09:47:05
    Príma Balázs gerelyhajításban, Répási Petra és Pápai Márton futásban nyertek országos bajnoki címet fedett viszonyok közt